Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Sp. j.
Zakład Produkcji Spożywczej Jamar sp.j – producent przetworów owocowo-warzywnych, działający w branży od 20 lat w związku z dynamicznym rozwojem oraz z ekspansją na rynki zagraniczne, poszukuje osoby na stanowisko:

Operator linii produkcyjnych

Miejsce pracy: Albertów k. Kłobuck / Częstochowa

Zadania:

  • Obsługa maszyn linii produkcyjnej;
  • Bieżąca kontrola procesu w celu zapewnienia produktów najwyższej jakości;
  • Wykonywanie koniecznych regulacji i przezbrojeń;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji stanowiskowej;
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z możliwością uzyskania dodatkowych premii;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Odpowiednie przygotowanie do pracy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.