operator linii produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzegom, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, zlokalizowanej w Strzegomiu, poszukujemy osób do pracy tymczasowej na stanowisko:

Nr ref.: 36360
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Strzegom

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń oraz dokonywanie drobnych napraw
  • realizacja planu produkcyjnego
  • kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • znajomość zasad BHP oraz p.poż na stanowisku pracy
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferta:
  • umowa o prace na czas określony
  • dodatki dla Pracowników, premia frekwencyjna
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta po 3 miesiącach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)