Work Service Express.

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta, znanej firmy z branży Automotive, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

- Pomocnicze prace przy linii produkcyjnej

- Inne czynności związane z produkcja butli gazowych

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe

- Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

- Zdolności manualne

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę

- Możliwość zdobycia doświadczenia

- Pracę w renomowanej firmie

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.