OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

P.H.U. Incomed

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DO ZADAŃ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻEĆ:

obsługa linii produkcyjnej
nadzór nad procesem technologicznym
zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
prace konserwacyjne podzespołów linii technologicznej
dbanie o prawidłową komunikację między zmianami oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny

Wymagania

doświadczenie w pracy na produkcjii - mile widziana obsługa linii produkcyjnych
preferowane wykształcenie średnie techniczne
zaangażowanie, systematyczność, odpowiedzialny stosunek do pracy,
znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej – doświadczenie przy serwisie maszyn, utrzymaniu ruchu będzie dodatkowym atutem
uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
siła fizyczna i chęć do pracy
umiejętność współpracy w zespole
gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Firma Incomed ukierunkowana jest na tworzenie i dostarczanie prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji