operator linii produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 40926
Praca stała
Lokalizacja: Oława

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • zapewnienie bezpieczeństwa i jakości wyrobu gotowego

Oczekiwania:
  • wysokie zaangażowanie, rzetelność, sumienność w wykonywaną pracę
  • zdolności manualne
  • stosowanie się do obowiązujących zasad
  • postępowanie zgodne z instrukcjami

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet niezbędnych szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe finansowane ze środków pracodawcy
  • pakiet opieki medycznej
  • dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)