Agencja Zatrudnienia KS Service

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Oborniki

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, posiadającego 15 fabryk w Europie, zatrudniającego 3 000 pracowników, wiodącego producenta pokryć dachowych, konstrukcji stalowych, płyt warstwowych oraz okładzin elewacyjnych, przeprowadzamy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługiwanie linii produkcyjnej
  • praca na wydziale produkującym płyty warstwowe - kompozytowy, czyli wyrobach budowlanych stosowanych w konstrukcjach dachowych oraz ścianach budynków
  • praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • przestrzeganie wysokiej jakości wytwarzanych produktów
  • zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub suwnicę

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u Pracodawcy o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • wynagrodzenie od 13,50 zł do 15 zł brutto za godzinę pracy
  • możliwość uzyskania premii od 200 do 600 zł miesięcznie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość dowozu do Pracodawcy na trasie Rogoźno - Oborniki
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy
  • profesjonalne i empatyczne podejście do Pracowników
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.