Opis stanowiska pracy

Obsługa linii produkcyjnych wraz z ich przezbrajaniem;
Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym (m.in. ocena stopnia awarii, dokonywanie drobnych napraw urządzeń linii, w przypadku poważniejszych problemów zgłaszanie potrzeby naprawy);
Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami;
Zapewnienie dostępności półproduktów do produkcji – w tym celu bieżąca współpraca z Magazynem i Obszarem Mieszania;
Wyznaczanie zadań Operatorom pomocnicznym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum zawodowego, mile widziane średnie;
1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku na liniach produkcyjnych;
Znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych;
Podstawowej znajomości przepisów BHP, bezpieczeństwa produktu i norm jakościowych;
Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, znajomość i obsługa maszyn sterowanych sterownikami PLC.

W zamian oferujemy:

Dołączenie do zespołu jednego z największych producentów branży FMCG;
Pracę w systemie zmianowym na umowie o pracę;
Możliwość dojazdu wspólnego 50zł/msc;

Prezentacja firmy

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji