Operator linii produkcyjnej

OTTO Work Force

Namysłów, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Namysłów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów lidera w dziedzinie produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: NS/08/OLP/2018

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn produkcyjnych oraz wykonywanie operacji manualnych

• Realizacja celów produkcyjnych

• Przestrzeganie procedur oraz instrukcji BHP i Ochrony Środowiska

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta

• Pracę w renomowanej firmie będącej liderem na rynku

• Pracę na pełny etat

• System premiowy

• Miłą atmosferę pracy

• Pracę od zaraz

• Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, karnety na basen w Namysłowie)

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie

• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy i/lub wózka widłowego

• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

• Chęć ciągłego doskonalenia

• Umiejętność pracy w zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

telefon: 77 407 94 71 lub 519 688 248

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Operator linii produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.