Operator linii produkcyjnej

Work Service Express.

Myszków, śląskie

Miejsce pracy: Myszków

WorkExpress Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics- renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje osób na stanowisko

Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Gliwice (szkolenie okres 5-6 miesięcy) w systemie III-zmianowym
docelowo – Dąbrowa Górnicza (Tucznawa) w systemie równoważnym 12-godzinnym (7-19, 19-7)

Opis stanowiska:
• obsługa linii produkcyjnej i maszyn;
• stosowanie się do przepisów i norm;
• dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania:
• doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
• wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w zawodach technicznych;
• sumienność, zdolności manualne, precyzja;
• gotowość do odbycia 6 miesięcznego szkolenia w Gliwicach i pracy w Dąbrowie Górniczej;
• motywacja do pracy na produkcji;

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
• szkolenie w Gliwicach w systemie III-zmianowym, pracę w Dąbrowie Górniczej w systemie 12-godzinnym;
• zakwaterowanie w Gliwicach w czasie szkolenia;
• bezpłatny autobus pracowniczy do Dąbrowy Górniczej;
• pracę w miłej atmosferze;
• atrakcyjne wynagrodzenie+ premie;
• karta Multisport, opieka medyczna;

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.