Operator linii produkcyjnej

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy operatorów linii produkcyjnych.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie na należało:

* obsługa maszyn na linii produkcyjnej
* nadzór procesu produkcji na danej linii
* kontrola jakości
* postępowanie zgodnie z procedurami i wytycznymi

Wymagania

* doświadczenie na stanowisku operatora linii produkcyjnej
* znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
* motywacja i chęć do pracy
* gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy czas

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji