Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dębica, podkarpackie

Miejsce pracy: Dębica

Nr. ref.: OLP/061/MML
Rodzaj pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową

Zadania:

  • Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu zgodnie ze standardami firmy
  • Pakowanie wyrobu gotowego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka podstawowa + bogaty system premiowy (premia za system 4-brygadowy 550 zł brutto, premia za polecenie nowego pracownika 500 zł brutto)
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
  • Wykształcenie: minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i rzetelność w pracy
  • Silna motywacja i chęć do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials