Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Miejsce pracy: Chrzanów

Numer ref. OLP/035/MGR

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator linii produkcyjnej, branża motoryzacyjna

Zadania:

  • Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji
  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Współpraca z pracownikami magazynu
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Pracę w Chrzanowie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
  • Pracę 3-zmianową w systemie czterobrygadowym
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport
  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce pracowniczej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), czterobrygadowej
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Predyspozycje manualne
  • Motywacja i chęci do pracy od zaraz
  • Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials