Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Miejsce pracy: Brzeg

Miejsce pracy: Skarbimierz Osiedle, woj. opolskie

Zadania:

  • Obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń do ekstruzji, cięcia i pakowania folii
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Prowadzenie procesu produkcji oraz dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderami, magazynem, działem jakości i działem utrzymania ruchu
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur, zasad BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i dostosowania się do instrukcji technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (równoważny czas pracy - 12-godzinny)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i skrupulatność
  • Swobodna obsługa komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku operatora linii ekstruzji w parku maszynowym sterowanym i ustawianym komputerowo
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne oraz uprawnienia na suwnice UDT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (realna możliwość przejęcia przez Klienta)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek zmianowy, premię za wyniki (zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności)
  • 15 dni wolnych w miesiącu, a do tego nadgodziny wypłacane z każdą wypłatą :)
  • Możliwość rozwoju (szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje np. UDT, suwnice, wyjazdy zagraniczne doszkalające dla wybranych osób)
  • Zapewniamy odzież roboczą
  • Dwie przerwy w ciągu dnia pracy (15 i 20 min.)
  • Automat z przekąskami, codziennie świeże owoce, dostęp do kantyny
  • Paczki i spotkania okolicznościowe, bony podarunkowe
  • Pracę w przyjemnej, kameralnej i rodzinnej atmosferze

Nr ref.: OLP/018/AVL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials