Operator linii produkcyjnej

Delphi Technologies

Błonie k. Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co zapewniamy naszym Pracownikom?

  • stawka dla Operatora Linii Montażowej w wysokości 16,00 zł brutto/h
  • premia 15% wynagrodzenia
  • dodatkowo 200zł brutto za 100% frekwencję w pracy
  • nagrody miesięczne, kwartalne, świąteczne
  • darmowy transport do/z pracy
  • prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • 200% dodatku (nadgodziny) za pracę w niedziele i święta
  • benefity: karta Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW oraz ubezpieczenie NNW dzieci.
  • rozwój zawodowy oraz możliwość awansu
  • umowa o pracę ze spółką Delphi

Czego wymagamy?

  • sprawności manualnej
  • dokładności i precyzji w wykonywaniu czynności
  • sumienności i zdyscyplinowania
  • komunikatywności
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Praktyka. Innowacje. Globalny zasięg. <br/>Od ponad wieku firma Delphi z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
16PLN - 16PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka