Opis stanowiska pracy

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Błonie, Leszno mazowieckie

Oferujemy:

  • możliwość stałego zatrudnienia,
  • możliwość przyuczenia do danego stanowiska pracy,
  • stawki zatrudnienia od 12 do 16 zł. na /h w zależności od stanowiska,
  • zapewniamy dowóz do pracy autobusem firmowym osobom z rejonu Sochaczewa.

Wymagania dla stanowiska operatora linii produkcyjnej:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne (mile widziane średnie i wyższe techniczne)
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie w pracy przy produkcji i obsłudze maszyn (wskazana branża spożywcza)
  • sumienność, zaangażowanie, chęć do pracy

Zakres obowiązków dla Operatora linii produkcyjnej:

  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej,
  • Ustawianie parametrów, uruchamianie i wyłączanie maszyn
  • Kontrolowanie procesu produkcji w zakresie dozowania surowców, paletyzowania i składowania,
  • drobne, bieżące naprawy maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie porządku na podległym obszarze produkcyjnym / stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów  BHP, przeciw pożarowych i ochrony środowiska,
  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych
  • ścisłą współpracę z kierownikami produkcyjnymi

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis