Operator linii produkcyjnej

Work Service Express.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta z Bielska-Białej: Operatorów Linii Lakierniczej (Proszkowej)

Obowiązki:
- wyjmowanie detali z pojemników, kontrola jakościowa i ilościowa detali surowych,
- przygotowywanie zawieszki,
- zakładanie detali na zawieszki zgodnie z kartą operacyjną,
- zdejmowanie detali z zawieszek w strefie rozładunku,
- skanowanie detali,
- kontrola, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą.

Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez EGT
- ciekawa i stała praca w międzynarodowej firmie z branży automotive,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i kwalifikacji,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,
- pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, opiekę medyczną,
- umowa o pracę,
- przewóz pracowniczy - Andrychów, Kęty, Kozy lub Żywiec i okolice.

Praca na terenie Bielska-Białej.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- wymagane doświadczenie w pracy na produkcji,
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
- umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, zdyscyplinowanie,
- zdolności manualne, dokładność, spostrzegawczość.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.