Operator linii produkcyjnej (m/k)

Trenkwalder

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych z uwzględnieniem norm jakościowych i procedur produkcyjnych,
  • kontrola stanu technicznego linii produkcyjnej,
  • weryfikacja wyrobu pod względem jakościowym,
  • wsparcie bieżącej produkcji oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dokładność i rzetelność.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,
  • szkolenie wprowadzające,
  • realną możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji,
  • bogaty pakiet socjalny.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy