Operator linii produkcyjnej (lekka, stabilna praca)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mierzyn, zachodniopomorskie

Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na rynku polskim wśród dostawców usług HR. Nasze działania nie ograniczają się jednak wyłącznie do doradztwa personalnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku pracy w Polsce, realizujemy także inne, ciekawe projekty z obszaru HR.

Dla naszego Klienta, DGS Poland Sp. z o.o., renomowanej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Mierzynie k. Szczecina poszukujemy:

Nr ref.: 23036
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mierzyn

Zakres obowiązków:
  • montaż oraz serwis aparatów słuchowych
  • montaż podzespołów elektronicznych
  • kontrola produktu i jakości
  • obsługa urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:
  • dokładność i zdolności manualne
  • zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • płatne przerwy do 55 minut
  • bezpłatny dojazd do pracy ze Szczecina (Lewobrzeże / Prawobrzeże)
  • stabilną pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
  • możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • dodatki socjalne: świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, darmowa kawa, herbata, napoje typu „gorący kubek”,imprezy integracyjne dla pracowników
  • zakładową siłownię

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)