Operator Linii Produkcyjnej - branża motoryzacyjna

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zator, małopolskie

Miejsce pracy: Zator

Zadania:

• Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji,
• Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy,
• Kontrola jakości wyrobu gotowego,
• Współpraca z pracownikami magazynu,
• Przestrzeganie zasad BHP,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

• Pracę w Chrzanowie w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe,
• Pracę 3-zmianową w systemie czterobrygadowym,
• Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia + dodatek za system czterobrygadowy) zawsze na czas!
• Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport,
• Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce pracowniczej,
• Możliwość zdobycia doświadczenia, a także podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), czterobrygadowej.
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
• Predyspozycje manualne,
• Motywacja i chęci do pracy od zaraz,
• Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials