Operator Linii Produkcyjnej, br. spożywcza

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

• przygotowanie komponentów do produkcji,

• odważanie i mieszanie składników niezbędnych do produkcji,

• przestrzeganie zasad BHP,

• praca w systemie 3 zmianowym,

• obsługa maszyn niezbednych w procesie produkcji

• przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

• aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny,

• doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),

• gotowość do pracy zmianowej,

• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• predyspozycje do prac manualnych,

• duża motywacja do pracy,

• gotowość do wykonywania pracy stojącej,

Oferujemy:

• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• praca od zaraz w Niepołomicach (Strefa Ekonomiczna),

• możliwość związania się z firmą w długiej perspektywie czasowej,

• ciekawa praca w dużej i znanej firmie, będącej liderem na rynku FMCG,

• praca w młodym i dynamicznym zespole,

• system 3-zmianowy (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00).

• wynagrodzenie zawsze na czas

• karta MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials