Operator linii produkcyjnej - bezpłatny dowóz do pracy!

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, dużego zakładu produkcyjnego z okolic Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielnych operatorów maszyn - okolice Poznania

(Pracodawca zapewnia dowóz)

Zakres obowiązków:

o obsługa maszyn – cięcie blachy

o obsługa gilotyn, pras, tłoczników

o przezbrajanie linii produkcyjnej

o usuwanie zacięć i usterek linii

o współpraca z mechanikami w sytuacji awarii

o wypełnianie raportów produkcyjnych – ilości, serie, raporty awarii

o terminowa realizacja zadań

Zapewniamy:

o atrakcyjne wynagrodzenie

o umowę o pracę

o pracę w nowym zakładzie, na nowo otwieranym wydziale

o praca przy bardzo innowacyjnej produkcji

o stabilne zatrudnienie

o bezpłatny dowóz do pracy autobusem pracowniczym z ronda Śródka

Wymagania:

o wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne

o sprawność i dobra organizacja pracy

o min. rok doświadczenia na produkcji w obsłudze maszyn

o doświadczenie w branży metalowej - znajomość obsługi pras, gilotyn, tłoczników

o odpowiedzialność i sprawne realizowanie zadań

o uprawnienia na wózki widłowe

Mile widziane:

o uprawnienia na wózki spalinowe do 10 T

o uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.