Operator linii produkcyjnej - bezpłatny dowóz do pracy!

FallWork Sp. z o.o.

Poznań- Swarzędz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań- Swarzędz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, dużego zakładu produkcyjnego z okolic Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracowników produkcyjnych z doświadczeniem:

Operator linii produkcyjnej (gilotyny i prasy) - okolice Poznania

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn – cięcie blachy

- obsługa gilotyn, pras, tłoczników

- przezbrajanie linii produkcyjnej na inny asortyment

- usuwanie zacięć i usterek linii i pomoc mechanikom w poważnych awariach

współpraca z odpowiedzialnymi mechanikami

- informowanie przełożonego o nieprawidłowościach produkcyjnych, awariach

- wypełnianie raportów produkcyjnych – ilości, serie, raporty awarii

terminowa realizacja zadań

- odpowiedzialność za utrzymanie maszyn, urządzeń i stanowisk roboczych w czystości

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie, techniczne

- sprawność i dobra organizacja pracy

- min. rok doświadczenia na produkcji w obsłudze maszyn

- doświadczenie w branży metalowej - znajomość obsługi pras, gilotyn, tłoczników

- uprawnienia na wózki widłowe

- odpowiedzialność i sprawne realizowanie zadań

Mile widziane:

- uprawnienia na wózki spalinowe do 10 T

- uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego

Zapewniamy:

- pracę w nowym zakładzie, na nowo otwieranym wydziale

- praca przy bardzo innowacyjnej produkcji

- umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- bezpłatny dowóz do pracy autobusem pracowniczym z ronda Śródka

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu

* Oferta pracy stałej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.