Operator linii pakowania

Rowena Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Operatorów linii pakowania musli w tuby i kubeczki do pracy w Poznaniu!

Zakres obowiązków:
•Obsługa linii pakującej - ze względu na specyfikę linii zapewniamy szkolenie z instruktorem
• Obsługa urządzeń typu metaldetktor, waga automatyczna, drukarki atramentowe tzw. „plujki”
• Przestrzeganie zasad GMP, HACCAP, BRC
• Przestrzeganie zasad BHP i utrzymania czystości na stanowisku pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym zespole,
- AWANS już po 6 miesiącach pracy.

Prezentacja firmy

Licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej ROWENA Sp. z o. o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne