Operator linii montażu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Dla naszego międzynarodowego Klienta - światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, do  zakładu produkcyjnego w Opolu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 38390
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:

-wykonywanie zadań mających na celu przygotowanie lub budowę części pojazdów

-instalowanie podsystemów, części i komponentów do pojazdów na linii montażowej

-korzystanie z podstawowych narzędzi elektrycznych, pneumatycznych i pomiarowych

Oczekiwania:

-zdolności manualnych

-umiejętności pracy w zespole

-uprawnienia na suwnice będą dodatkowym atutem

Oferta:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę w renomowanej firmie u ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)