Operator linii montażowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Nr ref. OLM/035/MGR

Zadania:

  • Wykonywanie prac związanych z montażem worków w zbiornikach ciśnieniowych (30-50 kg)
  • Nakładanie/ zdejmowanie elementów zbiorników na specjalnych zawieszkach
  • Ważenie zbiorników, mierzenie w nich ciśnienia
  • Pakowanie zbiorników w opakowania zbiorcze
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy fizycznej od zaraz w dużej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w Olkuszu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością związania się z firmą na stałe
  • Pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00, od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze + miesięczną premię

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji (np. związanej z montażem)
  • Predyspozycje do wykonywania pracy fizycznej (podnoszenie zbiorników)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy
  • Rzetelność, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials