Operator linii (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • obsługa linii produkcyjnej (odlewniczej),
  • nadzorowanie procesu,
  • proste prace związane z półproduktami na linii produkcyjnej.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • samodzielność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic (dodatkowy atut),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę naszego klienta,
  • stabilne wynagrodzenie podstawowe + dodatki,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • rozbudowany i atrakcyjny fundusz socjalny (bony, wypłaty i paczki świąteczne, karty multisport, wczasy pod gruszą oraz rozrywki typu grzybobranie),
  • oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy