Stelweld Sp. z o.o.

Operator linii lakierniczej KTL

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.
Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

W związku z realizacją nowych inwestycji, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:
• Monitorowanie procesów malowania w celu zapewnienia ciągłości produkcji i wysokiej jakości końcowych produktów
• Kontrolowanie i informowanie o zmianach i odchyleniach
• Dbałość o prawidłową realizację procesu malowania kataforetycznego
• Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
• Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Predyspozycje do pracy fizycznej
• Doświadczenie z zakresu obsługi linii KTL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Odpowiedzialne i rozwojowe zadania w rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Prosimy o załączanie CV wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez STELWELD Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest STELWELD Sp. z o.o. z siedzibą w Miłoszycach, ul. Dziuplińska 19, 55-230 Jelcz-Laskowice. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych ich poprawienia jak również prawo do żądania usunięcia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.