ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator linii galwanicznej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. OLG/006/M

Zadania:

  • Przygotowanie i ustawienie linii galwanicznej do produkcji konkretnego wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, uruchomienie linii i rozpoczęcie produkcji
  • Nadzorowanie przebiegu procesu
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu zgodnie z planem kontroli
  • Wypełnianie kart kontroli
  • Obsługa odwijaków i nawijaków - zmiana palet, przekładek i papieru
  • Pakowanie detali zgodnie ze "specyfikacją pakowania"

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego PZU
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Sprawność manualna
  • Odpowiedzialność za powierzony proces
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials