Operator Lini Produkcyjnej

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej
Miejsce pracy: Jaworzno

Poszukujemy kandydatów, którzy dobrze czują się w pracy na produkcji, posiadają doświadczenie w obsłudze maszyn i lubią współpracować w zespołach.
Naszym kandydatom chcielibyśmy powierzyć zakres obowiązków związany z obsługą i nadzorem nad parkiem maszynowym, zgłaszaniem awarii,  pracą przy przezbrojeniach i konserwacjach maszyn oraz pozostałymi pracami wpływającym na utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:
• Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę
• Premie
• Dodatek kompetencyjny po okresie próbnym
• Kartę sportową
• Możliwość skorzystania z pożyczki zakładowej na preferencyjnych warunkach

Wymagania

Zapraszamy wszystkich kandydatów którzy:
• Posiadają doświadczenie przy obsłudze maszyn
• Posiadają zdolności manualne
• Znają w praktyce techniczną obsługę maszyn
• Potrafią współpracować w zespole

Dodatkowym atutem kandydata będą znajomość pneumatyki, automatyki, uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz świadectwo kwalifikacji G3.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji