BSB Poland Sp. z o.o

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator lasera

Miejsce pracy: Toruń, Ciechocin

Zakres obowiązków:

  • obróbka otrzymanych programów z działu technologicznego i produkcja (cięcie laserowe),
  • bieżąca kontrola wytwarzanych detali,
  • dbałość o powierzone mienie (maszyny, przyrządy, narzędzia),
  • dokonywanie rutynowych czynności z zakresu ciągłości utrzymania ruchu na maszynie (podstawowe czynności konserwacyjne, przeglądowe i minimum serwisowe) – zgodnie do zaleceń producenta lasera  oraz poleceń przełożonego,
  • stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe lub pokrewne (mile widziane mechaniczne)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • otwartość na współpracę w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
  • szkolenia
  • możliwość awansu,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.