Opis stanowiska pracy

- praca w firmie, która produkuje części do przemysłu rolniczego, kolejowego i budowlanego
- cięcie elementów za pomocą lasera cnc

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premia dzienna i miesięczna
- pełne ubezpieczenie zdrowotne
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji