Operator Laser Amada FO 3015, Wykrawarka Amada Queen, praca w Niemczech

Aluminium-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Job-Skala poszukuje kandydatow dla zakładow produkcyjnych w Niemczech w zakresie wysoko jakościowej obróbki blachy, produkcja jednostkowa lub mało seryjna
na stanowisko:

Operator Lasera Amada FO 3015 ze sterowaniem AMNC
Operator Wyrawarki Amada Queen

Praca od zaraz !!!
Bardzo dobre wynagrodzenie

Wymagane jest:
• Samodziele ustawianie detalu i programowanie ( pisanie programu obtobczego detalu ) na podstawie rysunku technicznego.
• doświadczenie w produkcji jednostkowej lub mało seryjnej
• Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy w środowisku niemieckojęzycznym
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Samodzielna praca

CV prosze ze zdjeciem (dokładnie i chronologicznie do-do, określenie stanowiska pracy i czynności oraz określenie nazwy odrabiarek i bardzo ważne dokładne numery ich sterowania, ), jest też konieczne określenie znajomości języka niemieckiego.

CV prosze z zdjęciem i tylko po polsku!

Nasza Oferta:

• Stałe zatrudnienie w renomowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim, na niemieckich warunkach płatniczych i socjalnych
• Kontakt z nami jest w języku polskim
• Bardzo dobra zapłata
• Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego
• Pomoc przy zakwaterowaniu i w sprawach organizacyjnych

Wymagania

Prosimy o dopisanie w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką firma produkcyjna w Niemczech. <br/>Zatrudnienie na b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne