Dla naszego Klienta, jednej z największych firm w Polsce w branży gospodarki odpadami, aktualnie poszukujemy

operator ładowarki

Nr ref.: 39227
Praca stała
Lokalizacja: Zabrze

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • dbanie o ład i porządek w procesie produkcji
  • kontrolę prawidłowej eksploatacji sprzętu
  • sporządzenie i przekazywanie raportów pracy w ustalonej formie

Oczekiwania:
  • uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe do 5 m3 kl. II
  • aktualne orzeczenie psychologiczne
  • min. wykształcenie zawodowe techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i doświadczenia w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji
  • szkolenia doskonalące i podnoszące kwalifikacje

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)