Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Operator Ładowarki

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Mielec ( Tarnów, Dębica, Połaniec, Tarnobrzeg)

Zadania:

  • obsługa ładowarki,rozładunek surowca drzewnego z samochodów/wagonów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • uprawnienia na ładowarki klasy I lub II,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność

Oferujemy :

  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • interesujące wynagrodzenie.