Gi Group Sp. z o.o.

Operator ładowarki jednonaczyniowej

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań, Czerwonak, Kostrzyn

Miejsce pracy Swarzędz.

Zadania:

  • Transport surowców przeznaczonych do recyklingu

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej kl. I
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 2.500-3.000 na rękę
  • Pracę na sprzęcie Volvo L180G oraz Volvo L120F
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt 668 281 846

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.