Operator ładowarki jednonaczyniowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony
  • Pracę na pełny etat w systemie zmianowym (6:00-14:00, 10:00-18:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię uznaniową

Zadania:

  • Obsługa maszyny belującej oraz obsługa innych maszyn produkcyjnych
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Wewnętrzny przeładunek towarów w obrębie placu/ magazynu podczas prowadzonych prac porządkowych lub podczas segregacji towarów
  • Codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Uprawnienia operatora ładowarki jednonaczyniowej (obojętnie której klasy)
  • Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pełna dyspozycyjność

Numer ref. OŁJ/022/PGR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials