Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Operator Kruszarek

Miejsce pracy: Łódź, Nowe Sady
Nr ref.: OK/Łódź_Piotrkowska/062016/KC
Obecnie dla naszego klienta, światowego producenta nici przeysłowych, zamków błyskawicznych oraz dystrybutora taśm rzepowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operatora Kruszarek (Pracownika Działu Odlewni)
Nasza oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat, z możliwością otrzymania etatu bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia
  • wsparcie i opieka dedykowanego Konsultanta
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
Zadania:
  • odbiór gotowego wyboru z maszyn wtryskowych
  • prace transportowe w obrębie stanowisk pracy i pomiędzy oddziałami
  • prace z takimi maszynami jak: kruszarki, myjki, polerki
  • zasypywanie maszyn komponentami
  • wyładunek oraz załadunek nowych komponentów
  • zaopatrzenie stanowisk pracy w materiały niezbędne do produkcji
Nasze oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziany zmysł techniczny
  • dokładność, odpowiedzialność
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • chęć podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od pon do pt
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku