operator koparko ładowarki/ładowarki

Novum Invest Silesia Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, 40-568, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma NOVUM INVEST SILESIA poszukuje operatora ładowarki typu Kramer oraz koparko ładowarki JCB 3CX Contractor
Firma oferuje pracę na nowych maszynach firmy JCB oraz na ładowarkach Kramer 480 i 950, koparki jednonaczyniowe New Holland.
Firma umożliwia nieodpłatne szkolenie na systemach niwelacji laserowej 2D i 3D dla wszystkich swoich operatorów.

Wymagania

uprawnienia na koparko ładowarkę lub ładowarkę
doświadczenie
mile widziane inne uprawnienia (walec, koparki jednonaczyniowe)

Prezentacja firmy

Firma branży drogowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie