Operator koparko - ładowarki - Kierowca kat. C

Przedsiębiorstwo Portowe SIEĆ Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” Spółka z o.o. zajmuje się budową, eksploatacją i utrzymaniem ruchu sieci i urządzeń energetycznych, stacji transformatorowych, linii kablowych SN i NN, sieci ciepłowniczych, kotłowni, węzłów ciepłowniczych, sieci kanalizacyjnych sanitarnych i burzowych z urządzeniami podczyszczającymi, sieci wodociągowych z uzbrojeniem, ujęcia wody pitnej i studni głębinowych.

Pracownicy Spółki pełnią całodobowe dyżury przy obsłudze stacji elektroenergetycznych, stacji uzdatniania wody, węzłów cieplnych i kotłowni. Świadczymy również usługi pogotowia awaryjnego na sieciach zewnętrznych Portu Gdynia i miasta Gdynia, wydawania wody na jednostki pływające cumujące przy nabrzeżach portowych i odbiór ścieków.

W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Obsługa pojazdów specjalistycznych i/lub sprzętu budowlanego

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata pracy jako operator koparko-ładowarki
  • Samodzielność w pełnieniu obowiązków służbowych.
  • Prawo jazdy kat. C (mile widzianie C+E) Obsługa pojazdów specjalistycznych

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Czas pracy w godzinach 7.00 - 15.00 (praca na terenie Portu Gdynia oraz BCT)
  • Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjny system premiowania (nagroda roczna, premie kwartalne z zysku firmy),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Działalność firmy<br/>Przedsiębiorstwo Portowe „Sieć” Spółka z o.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców