Operator koparki - praca w Anglii

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Warszawa, 02-797, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Zadania:

  • Samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny
  • Wykonywanie wykopów oraz ziemnych budowlanych
  • Komunikacja z pozostałymi pracownikami

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Polsce lub zagranicą
  • Samodzielność i precyzja w działaniu
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (kontrakt brytyjski)
  • Stała praca na dłuższy okres
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez pracodawcy
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu (odbiór z lotniska, pomoc w urzędach, banku itp.)