Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy niemieckiej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Operator koparki - Niemcy

Opis pracy:
-praca na koparkach 12 t, 14 t oraz małych maszynach do robót ziemnych m.in. małe spycharki
- załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów
- wykonywanie ziemnych prac budowlanych

Lokalizacja: okolice Berlina

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w 100% na niemieckich warunkach (wszystkie składki opłacane w Niemczech)
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawkę godzinową + dzienną dietę;
- możliwość pracy w nadgodzinach
- stałe zatrudnienie w dużej niemieckiej firmie
- zakwaterowanie
- nasi Koordynatorzy pomagają w załatwieniu wszystkich formalności, m.in. Kindergeld, zameldowania

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie m.in. zawodowe
- doświadczenie jako operator koparki (m.in. 2 lata) oraz uprawnienia na koparki
- doświadczenie przy ziemnych pracach budowlanych
- umiejętność poruszania się małymi maszynami do robót ziemnych m.in. małe spychacze
- komunikatywna znajomość j.niemieckiego – warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziany)

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w j.polskim lub j.niemieckim.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie