Operator koparki i ładowarki

P. U. Hetman Sp. z o. o.

Nadarzyn, mazowieckie

P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy

i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku operator koparki i ładowarki w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

  • dbanie o stan techniczny sprzętu
  • Praca na placu i w hali przetwarzania odpadów polegająca na przewożeniu i przeładowywaniu odpadów.
  • załadunki i rozładunki przyjezdzajacych samochodów
  • Praca na ładowarkach 12 i 20 tonowych oraz koparkach z chwytakiem

Wymagania:

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • min. 2 lata doświadczenia
  • sumienność, dokładność
  • prawo jazdy kat. B
  • aktualne orzeczenie psychologiczne

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji