Operator Koparka / Spycharka

PowerChina

Wrocław / Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Generalny Wykonawca robót zadania inwestycyjnego pt. "Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego rzeka Bystrzyca Dusznicka w miejscowości Szalejów oraz Budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego na potoku Duna miejscowość Krosnowice" poszukuje kandydata na stanowisko:
Operetor koparki (CAT 320 2 osoby) i, operator spycharki (1 osoba)
Do podstawowych obowiązków min. należałoby:
- wykonywanie robót ziemnych,
- wykopy, formowanie nasypów (CAT 320)
- załadunek samochodów,
- niwelacja terenu i inne typowe roboty dla tego typu założeń (CAT D6N)

Wymagania

- kwalifikacje zawodowe (odpowiednie uprawnienia), dla koperki - uprawnienia do pojemności łyżki 1,5 m3, dla spycharek uprawnienia do mocy min. 120 kW

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie