Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcji spożywczej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

operator/ka

Nr ref.: 19756
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • praca na linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:
  • doświadczenie na produkcji
  • doświadczenie w pracy na maszynach produkcyjnych
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny
  • sumienność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 3-zmianowym, 4-brygadowym

Oferta:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)