#

operator/ka wytłaczarki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Knurów, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: 

operator/ka wytłaczarki

Nr ref.: 28519
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Knurów

Zakres obowiązków:

 - praca na stanowisku: operatora / rki wytłaczarki 

Oczekiwania:

 - wykształcenie min zawodowe ( preferowane elektryczne bądź mechaniczne )

- chęć oraz motywacja do pracy

- dyspozycyjność 

 

Oferta:

 - zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

 -  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 

 -  atrakcyjne wynagrodzenie 

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail
Zapisz mnie

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi