operator/ka wózka widłowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodąca na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24196
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • pakowanie produktów na palety lub kartony
  • obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:
  • książeczka sanepidu - warunek konieczny
  • uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny
  • dyspozycyjność
  • elastyczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawka godzinowa
  • premia
  • możliwość korzystania ze sklepiku zakładowego
  • elastyczny grafik - możliwość pracy w wybrane dni tygodnia
  • praca w renomowanej firmie
  • praca w Poznaniu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)