operator/ka wózka widłowego UDT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

  Dla naszego Klienta, firmy z branży tytoniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27876
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Olkusz

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego na  produkcji
  • obsługa skanera

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny - zdany egzamin  UDT)
  • minimum roczne doświadczenie
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • sprawność manualna

Oferta:
  • praca w godz. 14:00-22:00 ,poniedziałek-piątek (możliwość przejścia na system 3-zmianowy)
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + dodatek nocny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)