Operator/ka urządzeń zgrzewających

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • wypełnianie dokumentacji i dbanie o jej prawidłowy obieg,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • współpraca z zespołem.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienność i rzetelność,
  • umiejętność współpracy z zespołem.

  • Oferujemy:
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia,
    • od pierwszego miesiąca możliwość zarobienia średnio nawet 5000 zł brutto,
    • dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto,
    • opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,
    • pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach,
    • darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń),
    • możliwość pracy z najlepszymi w branży,
    • łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym),
    • realna możliwość bezpośredniego zatrudnienia po 4 miesiącach współpracy.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.