Operator/ka urządzeń linii produkcyjnej (m/k)

Trenkwalder

Staniątki, Niepołomice, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Staniątki, Niepołomice
Obowiązki:
  • bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów,
  • wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców,
  • wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty,
  • koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności techniczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane,
  • ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • wynagrodzenie podstawowe 3 100 zł brutto/miesięcznie + do 15% premii,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę sezonową od marca do września.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy