operator/-ka produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41918
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żory

Zakres obowiązków:

- praca na linii produkcyjnej przy produkcji pianek poliuretanowych wykorzystywanych w siedzeniach samochodowych

- dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy

- uczestnictwo we wprowadzaniu nowych projektów

- ulepszanie oraz optymalizacja procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy

Oczekiwania:

- zdolności manualne

- systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy

- chęć oraz motywacja do pracy oraz gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- stabilne zatrudnienie

- po okresie próbnym (3 miesiące) możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

- motywujący system premiowy

- możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)